+420 604 739 453 info@senselytics.com

Dne 7.1.2020 jsme se stali partnerem společnosti Microsoft. Jaké to má výhody pro naše zákazníky? Jelikož běžíme na certifikované platformě Azure, jsme schopni splnit všechny bezpečnostní požadavky pro další integraci do firemních ERP systémů a zároveň jsou všechna data bezpečně uložena v cloudu a zabezpečena proti ztrátě a poškození. Jedeme dále!

Jaké jsou tedy hlavní výhody pro naše zákazníky?

1. Apps management:
IaaS umožňuje zákazníkům spravovat aplikace jednoduše a bezpečně v jednom prostředí s využitím standardním nástrojů a aplikací, které Microsoft v prostředí nabízí.

2. Flexibilita:
Azure poskytuje funkcionality podle vašich potřeb bez nutnosti škálovat váš hardware a úložiště podle současného vytížení.

3. Agilita:
Azure je rychlý z pohledu nastavení, spuštění, údržby a škálovatelnosti.

4. Compliance:
Data jsou uloženy v souladu s regulatorními podmínkami EU a ČR tedy v souladu s GDPR a nikdo bez náležitých oprávnění se k nim nedostane.

5. Prostor:
Azure má několik data center a servisních středisek, tedy je možné s daty zacházet v reálném čase bez ohledu na místo, kde podnikáte a zároveň lze data jednoduše sdílet v rámci jednoho prostředí.

6. Bezpečnost:
Datová centra mají dvou-stupňovou verifikaci, biometrické čtečky dlaní, globální bezpečností tým…prostě všechna data a přístupy do data center jsou zabezpečeny na nejvyšší úrovni.

Tým Shelfmonitor

Přesvědčte se sami, jak s námi spustit jednoduchý 3 měsíční pilot a hned uvidíte, kde vám můžeme pomoci se snížením nákladů na merchandizing, zamezit out-of-stocku a ve výsledků zvýšit prodeje.

 info@shelfmonitor.com